A MAIT – Önarckép Pályázata

A Magyar Alkotók Internetes Társulása (MAIT) Egyesületünk Önarckép címmel pályázatot hirdet Munkácsy Mihály születésének 180. évfordulója alkalmából új szépirodalmi (vers, próza) és képzőművészeti (festmény, fotó) alkotások megszületésére.
Téma: Önarckép. Mutasd meg önmagad alkotásaidban, rád jellemző képekben, stílusodban, technikádban.

Pályázni a következő kategóriákban lehet:
1. Vers: max. 40 sor.
2. Próza: max. 8 oldal Times New Roman 12-es betűnagyság esetén.
3. Festmény: kérjük levélben leírni a kép méreteit, technikáját.
4. Fotó: A/5-ös vagy A/4-es méretben. Digitálisan manipulált képeket nem fogadunk el (kivéve méret változtatás, színfeljavítás és konvertálás fekete-fehérbe. Tiltott a vágás, beillesztés, színcsere stb.)
A pályázat jeligés, csak e-mailben fogadunk el pályázatot, kérjük a jeligét és a pályázó adatait megadni (név, cím, telefon, e-mail). A levélben a következő nyilatkozat is szerepeljen: A beküldött alkotás saját szellemi munkám. A pályázatkiíró nevem (jeligém) feltüntetése mellett közölheti az alkotásomat.
A pályázatra jeligénként 1 db pályaművet fogadunk el, ha valaki többet küld, akkor a pályázat kezelője csak 1 db-ot továbbít a bíráló elé. A pályázó több jeligével is nevezhet.
Nevezési díj egyesületünk tagjaiknak jeligénként 1.000.- Ft, nem tagoknak (külsősöknek) 2.000.- Ft, melyet levelezési címünkre, vagy a folyószámlánkra kérünk befizetni.
Aki ezeknek a kritériumoknak nem felel meg, annak pályázatát nem áll módunkban elfogadni.
A pályázat 1-2-3. helyezettje díszoklevéllel és tárgyjutalommal, valamint az első helyezettek a decemberben megjelenő antológiánkban 2 oldallal lesznek jutalmazva (egy kötetet kapnak).
Díjaink: vers kategória: Aranytoll-díj; próza kategória: Aranypróza-díj; festmény kategória: Bor István Iván-díj; fotó kategória: Aranyfotó-díj. Minden kategóriában Nívódíj is kiosztásra kerül.
A pályázat beküldési határideje: 2024. június 22.
A díjkiosztó helye és időpontja: 2024. július 24. 16 óra, Kisgyőr, Faluház.
E-mail: maitelnok@gmail.com. Postai cím: Szabó Sándor – MAIT elnök, 3556. Kisgyőr, Táncsics Mihály út 8. Számlaszám: MBH Bank NyRt, 55400259-10002924-00000000 (IBAN: HU06 5540 0259 1000 2924 0000 0000). Átutalás esetén kérünk mindenkit, hogy nevét és a pályázat jeligéjét tüntesse fel!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük